1 YIL ÜCRETSİZ LASTİK OTELİ.

OTOMOL MERTER’DEN ALACAĞINIZ SERVİS HİZMETİNİZDE
1 YILLIK LASTİK OTELİ ÜCRETSİZ*

1 Kasım 2015 – 31 Mayis 2016 tarihleri arasında Otomol Merter’den alacağınız servis hizmetinizde 1 yıllık lastik oteli ücretsiz*

Bu avantajdan yararlanmak ve servis randevusu almak için Servis Randevu Formunu doldurmanızı rica ederiz.


    Baykan Otomobil A.Ş. ve / veya Otomol, Baykan Otomobil A.Ş bünyesindeki şirketlerinin hizmet ve kampanyaları ile ilgili olarak e-posta, SMS, telefon vb vasıtalar ile bana ticari elektronik ileti göndermesine izin veriyorum. Ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer kayıtlar gerektiğinde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı'na sunulmak üzere kayıt altına alınarak saklanacaktır.


    *Kampanya 1 Kasım 2015 – 31 Mayis 2016 tarihleri arasında BMW otomobiller için geçerlidir. Kampanya Otomol Merter’den servis hizmeti alan (Servis faturası kesilen.) kullanıcılara 1 yıl ücretsiz lastik hizmetini kapsamaktadır. 01.01.2015 itibari ile Otomol Merter’den servis hizmeti alan tüm müşteriler bu kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanya diğer kampanya ve özel şartlar ile birleştirilemez. Otomol Merter, kampanya süresi ve içeriği ile ilgili değişiklik yapma hakkını saklı tutar.