JOY CARD’LILARA ÖZEL İNDİRİM VE AVANTAJLARDAN FAYDALANIN.

Hemen Başvuru

JOY Card başvurusu yapmak için hemen arayın.

JOY Card’ınız düzenlendiği tarihten itibaren 1 yıl süre için geçerli olacaktır. Başvuru tarihinizden itibaren 1 yıl içerisinde en az bir servis işleminizin faturalandırılması halinde, JOY Card avantajlarından 1 yıl daha yararlanmaya devam edebilirsiniz. Yıl içinde kullanım olmadığı takdirde JOY Card’ınız yenilenmeyecektir.

Otomobilinizin Yaşı: JOY Card üyeliğini başlatmak için otomobilinizin tescil tarihinden JOY Card başvuru tarihinize kadar geçen sürenin en az 2 yıl olması gereklidir yani otomobilinizin yaşının 2 yılı aşmış olması gerekir.

Otomobilinizin Yaşı = ( JOY Card başvuru tarihi – Otomobilinizin tescil tarihi ) / 360.

Kullanım Süresi: JOY Card bir kez alındıktan sonra devamlılık kriteri sağlandığı sürece her yıl yenilenir. Devamlılık kriteri, otomobilinizin yılda en az bir servis işleminin faturalandırılması ile sağlanır. 1 yıllık zaman diliminde kullanım olmadığı takdirde JOY Card’ınız yenilenmeyecektir.

Kapsam Dışı Hizmetler: Sigorta kapsamına giren onarımlar, yağ, yakıt ve diğer sarf malzemeleri, lastik gibi yerel temin edilen malzemeler, çekici ve fason işçilik bedelleri ve yetkili servislerimizin parça satış bankosundan satın alınan perakende parçalar kapsam dışıdır.

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi Otomol Merter, BMW otomobillere özel uygulanan JOY Card programına üyedir.

JOY Card başvurusu yapan BMW sahipleri, servis devamlılık programına üye olarak, 2 yaşını doldurmuş* BMW otomobillerin servis ödemelerinde yaşına göre değişen indirimler kazanıyor.

BMW’niz için JOY Card başvurusu yapmak veya daha detaylı bilgi almak için Otomol Merter’i ziyaret edebilir veya 0212 409 09 09 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

www.bmw.com.tr/joycard

*JOY Card avantajlarından yararlanabilmeniz için otomobilinizin tescil tarihinden kart başvurusu tarihinize kadar 2 yıldan uzun süre geçmelidir. (Aracın Yaşı=(Kart başvuru tarihi-aracınızın tescil tarihi)/360.) Otomobilinizi kullanılmış aldıysanız JOY Card başvurusu yapabilmeniz için Otomol Merter’e başvurmanız yeterlidir.