SİZ SADECE SÜRÜŞE ODAKLANIN. GERİSİNİ BİZ HALLEDERİZ.

Acil Servis Hattı 444 22 99 BMW Yol Yardım’ı arayarak profesyonel yol yardım ekibiyle görüşmeniz yeterli.

Kaliteli, verimli ve yenilikçi hizmet anlayışıyla İstanbul Avrupa Yakası Merter’de hizmet veren Otomol BMW Servis, size uygun en doğru ve profesyonel servis hizmetini sunar.

Otomol Merter BMW Servis, ileri teknolojiye sahip BMW aracınızı hem mekanik hem de konfor açısından sağlıklı tutmakla kalmaz aynı zamanda son derece güvenli ve şeffaf bir servis hizmeti de sunar. Sürüş keyfinizi garanti altına alan Otomol Servis, açık fiyat politikasıyla BMW aracınız için periyodik bakım, garantili parça, aksesuar ve yol yardımı gibi hizmetleri profesyonel şekilde sizlere sunarak verimli, esnek ve güvenilir bir servis hizmeti almanızı sağlar.

 • BMW Service Inclusive.

  BMW SERVICE INCLUSIVE.

  BMW Service Inclusive hizmetiyle servis deneyimini bir adım öteye taşıyan Otomol Merter, bu hizmet sayesinde servis maliyetlerini önceden hesaplanabilir kılarak, bakım maliyetleri konusundaki endişelerinizi minimuma indirir.

  Yetkili servislerden daha önceden satın alınan paket kapsamında, BMW aracınızın ilgili süre / kilometre sınırları içerisindeki tüm bakımları dünyanın dört bir yanında BMW Service Inclusive ağına tabi olan BMW Yetkili Servisleri tarafından yapılır. Bu sayede BMW’niz mükemmel BMW Yetkili Servis hizmetinden ve Orijinal BMW Parçalarının kusursuz kalitesinden hiçbir zaman mahrum kalmaz.

 • BMW JOY CARD

  BMW JOY CARD.

  Borusan Otomotiv Yetkili Servisi Otomol Merter BMW Servis’te aldığınız profesyonel ve titiz satış sonrası hizmetimizi JOY Card ile daha avantajlı ve kalıcı bir işbirliğine dönüştürüyoruz.

  Bir servis devamlılık programı olan JOY Card ile, program dahiline 2 yılını doldurmuş BMW sahipleri servis hizmeti sonrası ödemelerde otomobil yaşına göre değişen oranlarda anında devamlılık indirim alarak daha avantajlı bir BMW servis deneyimi yaşayabilirsiniz.JOY Card ile ilgili tüm detaylara menülerden ulaşabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. JOY Card Hakkında Daha Fazla Bilgi

 • BMW CBS

  BMW ŞARTLARA BAĞLI SERVİS. (CBS)

  BMW Şartlara Bağlı Servis (CBS) sistemi aracınızda aşınan parçaları, yağ seviyesini ve kilometreyi takip eden yenilikçi bir servis bakım hizmetidir. Konsept kapsamında aracınız sadece ihtiyacı olduğunda size gerekli uyarıları yaparak daha bilinçli bir servis hizmeti almanızı sağlar. Bu sayede hem ilave masrafları hem de zaman kaybetmenizi engeller. CBS göstergeleri periyodik olarak değişimi veya bakımı gereken parçalarla ilgili verileri düzenli olarak değerlendirerek bir sonraki servis ziyaretiniz hakkında sizi bilgilendirir.Daha Fazla Bilgi

 

HASAR ANINDA YANINIZDA.

Anlaşmalı olduğumuz Türkiye’nin en büyük 15 sigorta şirketi ile hasar anınızda yanınızdayız. Satış sonrası BMW Sigorta hizmetleri ile aracınıza ait tüm sigorta işlemlerini siz yorulmadan sizin adınıza bizler yapıyoruz.

BMW Servis Kaporta