OTOMOBİLİNİZ KADAR MÜKEMMEL İŞLEYEN YETKİLİ SERVİS HİZMETİ.

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi Otomol Merter’de hedefimiz sizinle uzun süren ortaklıklar kurmaktır. En iyi ekipmanlar ile donatılmış, eğitimli ve uzman personelimiz tüm işlemlerde otomobilinize en az sizin kadar titiz davranır. Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi Otomol Merter, ileri teknolojiye sahip BMW otomobilinize güvenilir ve şeffaf bir servis hizmeti sunar Son teknoloki ekipmanlarla donatılmış, 9.000 m2’lik servis alanında yer alan 23 adet lift ile günlük 100 otomobile hizmet etme kapasitesine sahip, şeffaf fiyat politikasıyla otomobiliniz için aksesuar, yol yardım, mekanik kaporta işlemleri gibi hizmetleri profesyonel şekilde sunarak verimli, esnek ve güvenilir bir hizmet garantisi verir.

HER ZAMAN TAM PERFORMANS

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi Otomol Merter; BMW’niz için orijinal BMW parçaları kullanır, bu sayede otomobilinizde geçirdiğiniz her an ilk günkü performansı yaşarsınız

BOYA VE KAPORTA HİZMETLERİ

En son teknolojiye sahip 6 boya hazırlama ünitesi, 2 boya ve kurutma fırını, şasi ölçme, düzeltme ve özel çektirmeleri ile otomobilinize BMW standartlarında kaporta ve boya hizmeti gerçekleştirilmektedir. Ayrıca alüminyum onarımları için özel tasarlanmış ünitesinde alüminyum onarım hizmeti de sunulmaktadır.