BMW markası; dinamikleri, yenilikçi teknolojileri ve uzun yıllara dayanan motor sporları deneyimini temsil eder. BMW M Performance Parçaları, bunu yarış pistlerinden sokaklara taşır. Aerodinamik, hareketli aksam, kokpit ve yürüyen aksam kategorilerinde sonradan eklenebilen bileşenlerle, BMW’nizin sportif özelliklerini daha da artırabilirsiniz.

YENİLENMİŞ ADRENALİN.

BMW M Performance ürün yelpazesindeki tüm aksesuar parçaları motor sporlarından ilham alır ve işlevsellik, tasarım, kalite ve servis ömrü açısından BMW’nin yüksek standartlarını karşılar. Bu durum yüksek kalitede malzemelerin kullanımını, detaylı tasarım ve üretim işlemlerini, yoğun kalite testlerini gerektirir. BMW M Performance aksesuarları, tüm BMW ve BMW M serisi otomobiller için aerodinamik, hareketli aksam, kokpit ve yürüyen aksam kategorilerinde sunulur.

BMW Servis Kaporta

HAREKETLİ AKSAM: İŞİTSEL BİR ŞÖLEN.

BMW M Performance egzoz sistemleri, her yönüyle ortamı belirler. Üstün kalite ile üretilen bu bileşenler oldukça sportif bir ses sağlamanın yanı sıra egzoz basıncını azaltmaya da yardımcı olur. Bunun karşılığında sürüş özelliklerini artırır ve motor karakteristiklerini iyileştirir. Krom, karbon fiber veya titanyum premium egzoz çıkışı kaplamaları, ayrıcalıklı, yüksek teknolojili görünümü ile etkiler ve BMW’nizin arka kısmının çekici görünümünü vurgular.

BMW Servis Kaporta

KUVVETLERE KARŞI KOYAN AERODİNAMİKLER.

Hava direncine baştan karşı koyun. BMW M Performance aerodinamik bileşenleri ile BMW’nizin sürüş özelliklerini ve bastırma kuvvetini iyileştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, otomobilinize, atletik karakterini ön plana çıkararak tasarımını mükemmel bir biçimde tamamlayan motor sporları görünümü katabilirsiniz.

BMW M Performance Aerodinamik

KOKPİTTE YARIŞ PİSTİ HİSSİNİ YAKALAYIN.

Otomobilinize atlayın ve yarışta ilk sırayı alın. BMW M Performance bileşenleri ile çelik pedal kapakları, ayrıcalıklı karbon fiber öğeler veya karbon fiber kaplamalı ve yarış ekranına sahip Alcantara direksiyon ile BMW’nizin içinde özgün bir motor sporları atmosferi yaratabilirsiniz.

BMW M Performance Kokpit

EN İNCE DETAYINA KADAR SPORTİF.

Tüm M Performance aksesuarları saf yarış tutkusunu açığa çıkarır. Örneğin Sürücü Analiz Uygulaması ile motor verileri ve fren mesafelerine ilişkin teknik sürüş bilgilerini kaydedebilir ve analiz edebilirsiniz. Ya da yarış pistindeyken, Track Fix for GoPro kameralarla olağanüstü fotoğraflar çekebilirsiniz. Ayrıca, anahtar kılıfı BMW anahtarınızı çizilmelere ve kirlenmelere karşı korur ve anahtar düğmelerine yanlışlıkla basılmasını önler.

BMW M Performance Sportif

YARIŞ ÇİZGİSİNE ODAKLANAN YÜRÜYEN AKSAM.

Önemli olan sadece görünüm değildir. BMW M Performance Parçaları, BMW’nizin yürüyen aksamını ihtiyaçlarınıza uygun olarak ayarlayabilmenizi sağlar ve sürüş stilinize mükemmel bir biçimde uyar. Hafif alaşım jantlar, darbe emiciler veya fren sistemleri gibi tüm bileşenler motor sporlarından ilham alınarak tasarlanmıştır ve yüksek tasarım ve işlevsellik standartlarını karşılar. Bunun sonucunda çekici estetik görünüm ile olağanüstü çeviklik bir araya gelir.