BAKIM & MUAYENE. TAMAMEN KUSURSUZ

Acil Servis Hattı 444 22 99 MINI Yol Yardım’ı arayarak profesyonel yol yardım ekibiyle görüşmeniz yeterli.

MINI aracınızın daha ilgili ve deneyimli bir servisi hizmetini hakettiğini düşünmüyor musunuz? Borusan Otomotiv MINI Yetkili Servisi olan Otomol ile aracınızın daha donanımlı ve titiz bir servis hizmeti almasını garanti ediyoruz. Bilgili, deneyimli ve modern donanımlı servis hizmetiyle MINI aracınız için doğru tercih olan Otomol; MINI aracınızın periyodik bakım ve onarım hizmetlerini üst düzey seviyesinde karşılamak için İzmir’de de sizlere hizmet vermektedir. Hem sürüş keyfinizi hem de güvenliğinizi garanti altına alan Otomol İzmir Mini Servisi, aracınız için en doğru ve verimli servis hizmetini en doğru şekilde almanızı sağlar. Ayrıca bakım ve inceleme masrafları konusun uygulanan açık fiyat politikası sayesinde kötü sürprizlerle karşılaşma olasılığınız da ortadan kalkar.

MINI Şartlara Bağlı Servis (CBS)

CBS ile artık şartlar değişiyor! Şartlara Bağlı Servis (CBS) sayesinde MINI’niz periyodik servis aralıklarında değil, sadece ihtiyacı olduğunda size haber vererek en doğru ve verimli servis hizmetini almanızı sağlar. Bu sayede hem zamandan hem de ilave masraflardan tasarruf sağlamış olursunuz.

Bir sonraki servis muayenesinin yaklaştığını düşünmekten kimse hoşlanmaz. Bir MINI’yle, zaten bunu düşünmek zorunda değilsiniz. Çünkü MINI’lerin belirli servis aralıkları yoktur. Şartlara Bağlı Servis (CBS) sayesinde, MINI’niz bakım ve onarımın ne zaman gerektiğini bildirerek sizin servise boşu boşuna gitmenizi önler, para ve zamandan tasarruf sağlar.

MINI Servis Bilgi Formu İçin Tıklayınız